*🔻جهان خواستار توقف جنایات صهیونیست‌ها در مسجدالأقصی شد*

🔹هزاران نفر از مردم کانادا و کشورهای اروپایی در حمایت از مردم فلسطین خواستار پایان خشونت و تعرض صهیونیست‌ها به نمازگزاران در مسجدالأقصی شدند.

🔹 تجاوز نظامیان صهیونیست و شهرک‌نشینان علیه مسجدالأقصی و فلسطینی‌ها در ماه مبارک رمضان شدت پیدا کرده و طی چند روز اخیر، مسجدالأقصی صحنه یورش نظامیان صهیونیست بوده است.
این در حالی است که مقاومت فلسطین در خصوص هرگونه تشدید تنش در بیت‌المقدس به اشغالگران هشدار داده و همزمان یورش نظامیان صهیونیست به مسجدالاقصی موجب واکنش‌های عربی و محکومیت‌های اسلامی فراوانی از سوی کشورها و نهادهای منطقه‌ای شده است. گروه‌های مقاومت فلسطین نیز اعلام کرده‌اند که تل‌آویو با این حملات، مسئول وضعیت‌های آینده و واکنش‌های سخت فلسطینیان خواهد بود.

🔹خشونت‌ صهیونیست‌ها علیه فلسطینیان موجی از اعتراضات مردم سراسر جهان را به همراه داشته تا با راهپیمایی و سردادن شعارهایی علیه اشغالگری رژیم صهیونیستی، خواهان توقف استبداد صهیونیست‌ها علیه فلسطینیان شوند.

🔹تصاویر منتشر شده در شبکه های اجتماعی حاکی از آن است که صدها نفر در خیابان‌های «تورنتو» در حمایت از فلسطینیان تجمع کردند و علیه اشغالگری صهیونیست‌ها شعار سردادند و خواستار پایان تعرض نظامیان صهیونیست‌ به نمازگزاران در مسجدالأقصی شدند.

🔹تصاویری نیز در صفحات اجتماعی منتشر شده است که نشان می‌دهد، تظاهرات‌کنندگان با سر دادن شعارهایی خواستار پایان اشغالگری می‌شوند.
یکی از حامیان مردم فلسطین شعار می‌دهد: «یک، دو سه، چهار، دیگر اشغالگری نباید وجود داشته باشد…..پنج، شش، هفت، هشت، اسرائیل یک دولت تروریست است»./فارس
*📢صدای کرخه، صدای مردم و مسئولین👇:*
*📲 صدای کرخه واتساپ – کانال۹۰👇*
https://chat.whatsapp.com/LnigcPqMtyXJpj5rMZBIze
*📲پیج جدید اینستاگرام صدای کرخه👇*
https://instagram.com/sedaye_karkheh
*📲کانال جدید تلگرام صدای کرخه👇*
https://t.me/joinchat/B7o6GqJlHLkzZjFk
*📲پیام رسان سروش ، ایتا و سایت👇*
http://splus.ir/sedayekarkhehs
https://eitaa.com/sedayekarkheh
http://sedaghatekarkhe.ir