با تجلیل از برگزیدگان؛

💢*اختتامیه جام فوتسال رمضان شوش برگزار شد.*
🔻مراسم اختتامیه و تجلیل از هیات برگزاری و اهدا مدال به تیم قهرمان با حضور مسئولین شهرستان و پیشکوستان ورزشی، پنجشنبه ۸ اردیبهشت در سالن یادگار امام برگزار شد.
🔵به گزارش مدیر اطلاع رسانی مسابقات فوتسال، مراسم اختتامیه جام رمضان یادواره شهدای امنیت و حرم با حضور فرماندار،دادستان، فرمانده انتظامی،ریاست دفتر نماینده شوش ، تمیمی عضو شورای شهر شوش، جمعی از پیشکسوتان و نام اوران ورزشی، مدیر عاملان پویا چاپ و ستاره مهربانی این رویداد مهم ورزشی و پر از شور به کار خود پایان داد.

🔹علی حیاری دبیر برگزاری این مسابقات میگوید :
این مسابقات ، به همت و پشتیبانی معنوی دادستان جوان ورزش دوست و با اخلاق *جناب آقای اسدی مهر* که از شروع مسابقات همواره حامی این مسابقات بودند ، همچین تشکر ویژه از حامیان مالی این مسابقات دکتر بنی تمیم رئیس اداره ورزش و جوانان ،آقای.. جناب سرهنگ ایمانی فرماندهی حیازی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید دانش ، کانون بسیج ورزشکاران جناب دکتر نقیبی و هیات فوتبال شوش و موسسه ستاره مهربانی ، ورزش روستایی آقای احمدی ، پویا چاپ و اقای مهدی تمیمی و سرکار خانم ایدا تفاخ در کنار مجموعه برگزاری این مسابقات بودند تقدیر و تشکر را داریم .
همچنین به پاس قدردانی از حمایت های فراوان دادستان تندیسی از سوی هیات برگزاری و تیم های ورزشی از طرف فرماندار شوش به دادستان جهت قدردانی از این شخصیت ارزشی و انقلابی اهدا شد.
در دیگر قسمت این مراسم از پیشکسوت داوری شوش هدایت الله انصاری و مهدی شوهانی با اهدا لوح یادبود از حمایت های ریاست کمیته داوران قدردانی به عمل آمد.

🔻علی حیاری دبیر برگزاری این مسابقات از همراهی نیروی های انتظامی و همکاری فرمانده انتظامی شوش جناب سرهنگ یاری نیز تشکر و‌قدر دانی کرد.

💢*تجلیل از رسانه های همراه*

قاسم لطیفی فر مدیر اطلاع رسانی این رویداد از همراهی رسانه های *جریده و صدای کرخه* که اقدام به پوشش خبری این مسابقات کرده بودند تقدیر و تشکر کرد و هیات برگزاری تندس هایی را به پاس ارج نهادن به این دو رسانه به نماینده این رسانه ها تقدیم کردند.
🛑مشارکت گسترده و استقبال خوب علاقمندان و دوستداران ورزش و فوتسال شبی خاطره انگیز دیگری را در تاریخ پر افتخار این شهر ثبت کرد و نیز حضور مسئولینی که دلسوزانه امروز میهمان ویژه این مسابقات بودند این مراسم را به یکی از رویدادهای مهم ورزشی تبدیل کردند.
💢*مراسم فینال این مسابقات با قهرمانی تیم چلسی شوش و نایب قهرمانی پیام نور دزفول و اهدا لوح های یاد بود به پایان رسید*

*📢صدای کرخه، صدای مردم و مسئولین👇:*
*📲 صدای کرخه واتساپ – کانال۹۲👇*
https://chat.whatsapp.com/F0YFBguhugEBYThr1wLcdD

*📲پیج جدید اینستاگرام صدای کرخه👇*
https://instagram.com/sedaye_karkheh?igshid=YmMyMTA2M2Y=
*📲کانال جدید تلگرام صدای کرخه👇*
https://t.me/joinchat/B7o6GqJlHLkzZjFk
*📲پیام رسان سروش ، ایتا و سایت👇*
http://splus.ir/sedayekarkhehs
https://eitaa.com/sedayekarkheh
http://sedaghatekarkhe.ir