*🛑شیاد سایبری در دام پلیس فتا استان خوزستان*

💢سرهنگ کارآگاه علی حسینی رئیس پلیس فتا استان خوزستان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، در تشریح این خبر اعلام کرد: احدی به این پلیس مراجعه و اظهار کرد: شخصی ناشناس از مشخصات فردی من سوءاستفاده کرده و با ساختن صفحه‌ای در اینستاگرام و ارسال پیام به آشنایان من با آبروی اینجانب بازی کرده است.
وی افزود: با بررسی‌های اولیه و اقدامات تخصصی صورت گرفته توسط تیم کارشناسان این پلیس متهم شناسایی و درنهایت با هماهنگی مقام قضائی دستگیر و جهت بازجویی به پلیس فتا آورده شد.
این مقام انتظامی تصریح کرد: در بازجویی‌های اولیه متهم منکر هرگونه بزه ارتکابی شد اما پس از مواجه با دلایل، مستندات و ادله دیجیتال جرم ضمن اعتراف به بزه ارتکابی و اظهار پشیمانی از کرده خود، هدف و انگیزه خود را خصومت شخصی بیان نموده و در نهایت پرونده به همراه متهم جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال گردید.
سرهنگ حسینی یادآور شد: کاربران شبکه‌های اجتماعی و بخصوص بانوان نسبت به نگهداری تصاویر و فیلم‌های شخصی و خانوادگی دقت بیشتری داشته باشند و این تصاویر و فیلم‌ها را در شبکه‌های مجازی برای دیگران حتی اعضای خانواده و بستگان ارسال نکنند زیرا ممکن است در آینده مورد سوءاستفاده واقع شود.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: سایت پلیس فتا به آدرس الکترونیکی www.cyberpolice.ir آماده دریافت گزارش های مردمی بوده و همچنین کاربران گرامی می‌توانند آخرین اخبار حوادث و رویدادهای سایبری را از این سایت دریافت کنند وشماره تماس ۰۹۶۳۸۰به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات شهروندان در سراسر استان است