*🔻تجلیل از کارکنان فرمانداری کرخه با حضور فرماندار شهرستان و نماینده مردم شریف کرخه و شوش*

*🔺تجلیل نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس از فرماندار کرخه*

🔹 به گزارش صدای کرخه نشست صمیمی دکتر ستاری فر فرماندار کرخه با کارکنان مجموعه فرمانداری و بخشداری های مرکزی و شاوور با حضور دکتر کعب عمیر در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

🔹در این نشست فرماندار کرخه با اشاره بر اهمیت تکریم ارباب رجوع بر لزوم رعایت نظم و انضباط اداری و پای بندی به ضوابط و قوانین اداری و اخلاقی،داشتن وجدان کاری و صداقت در کارها، هماهنگی و همکاری در اداره و تعامل با ادارات دیگر، اولویت بندی وظایف محوله اداری و شهرستان تاکید کرد.

🔹دراین جلسه فرماندار کرخه با تقدیر و تشکر از زحمات مجموعه فرمانداری،نقش همکاران فرمانداری  را درحل مشکلات و موفقیت های شهرستان بسیار مهم ارزیابی نمود.

*🔻 دکتر کعب عمیر نماینده مردم شهرستان* نیز که بعنوان مهمان ویژه در این نشست حاضر بودند با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله) و تحقق دولت و مجلس انقلابی، شرایط کنونی را فرصتی ارزشمند برای خدمت به مردم قلمداد کرد و بر تعامل سازنده مجموعه فرمانداری و نماینده مردم در شهرستان تاکید کرد.

🔹دکتر کعب عمیر گفت: آقای ستاری فر فرمانداری به تمام معنا با تجارب ارزشمند وتلاش شبانه روزی وتعامل سازنده شهرستان کرخه را به حرکت در آورد.

 📌 *دکتر کعب عمیر نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس شورای اسلامی* در این نشست به نمایندگی از مردم شهرستان با تقدیم لوح سپاس از فرماندار شهرستان کرخه تجلیل بعمل آورد.
/روابط عمومی فرمانداری