*💢نظارتهای بهداشتی و شرعی بر مراکز تولید، توزیع و عرضه فرآورده های خام دامی تشدید می شود*
🔵به گزارش صدای کرخه به نقل از روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان شوش دکترمشکی زاده ‌اظهار کرد : به منظور تامین و ارتقاء سطح بهداشت و سلامت مصرف کنندگان فرآورده‌های خام دامی و اهمیت فوق العاده این موضوع در ایام تعطیلات نوروز و ماه مبارک رمضان، نظارتهای بهداشتی و شرعی بر مراکز تولید ، توزیع و عرضه فرآورده‌های خام دامی تشدید میشود .

🔵رئیس اداره دامپزشکی شهرستان شوش تصریح کرد: در طول این مدت کارشناسان و بازرسان دامپزشکی در قالب اکیپهای ویژه بهداشتی ، نظارت بر مراکز تولید ، توزیع و عرضه فرآورده‌های خام دامی ، کشتارگاه ها و سردخانه را بر عهده دارند . در این طرح تعداد ۱ اکیپ سیار و ۱ اکیپ ثابت متشکل از ۵ نفر کارشناسان بهداشتی دامپزشکی و ۱ نفر ناظرین شرعی شهرستان اجرای این طرح را از تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ لغایت ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ در ساعات صبح و بعد از ظهر بر عهده خواهند داشت .
🔵دکتر مشکی زاده همچنین افزود این برنامه تشدید کنترل و نظارت بهداشتی از سه بخش هماهنگی ، برنامه عملیاتی و نتیجه عملکرد تشکیل شده و موفقیت این طرح در گرو ارتقاء شاخصهای بهداشتی و تامین سلامت جامعه و در نهایت انجام مطمئن مراحل برنامه می باشد . در پایان توصیه می گردد شهروندان محترم فرآورده‌های خام دامی مورد نیاز خود را از واحدهای مجاز تهیه کنند و هرگونه تخلف در این خصوص را جهت پیگیری و برخوردهای قانونی به اداره دامپزشکی شهرستان شوش به شماره تماس ۴۲۸۷۴۷۲۰و همراه ۰۹۳۳۲۹۹۱۸۲۰ اطلاع دهند .

*📢صدای کرخه، صدای مردم و مسئولین👇:*
*📲 صدای کرخه واتساپ – کانال۴۸👇*
https://chat.whatsapp.com/KZc026Wzr9AJyvfuse7v9O
*📲پیج جدید اینستاگرام صدای کرخه👇*
https://instagram.com/sedaye_karkheh
*📲کانال جدید تلگرام صدای کرخه👇*
https://t.me/joinchat/B7o6GqJlHLkzZjFk
*📲پیام رسان سروش ، ایتا و سایت👇*
http://splus.ir/sedayekarkhehs
https://eitaa.com/sedayekarkheh
http://sedaghatekarkhe.ir