🔷در نشست نماینده شوش و کرخه با وزیر آموزش و پرورش مطرح شد؛

*🔺لزوم رفع مشکل کمبود نیرو در آموزش و پروش شهرستان های شوش و کرخه/تعیین تکلیف کارنامه سبزها، نیروهای پیش دبستانی و ایثارگران*

🔹به گزارش صدای کرخه بنقل از روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف شهرستان های شوش و کرخه در مجلس شورای اسلامی؛محمد کعب عمیر نماینده شوش و کرخه در مجلس شورای اسلامی بهمراه مدیران آموزش و پرورش دو شهرستان شوش و کرخه به منظور پیگیری رفع مشکلات و کمبودهای موجود در آموزش و پرورش با یوسف نوری دیدار و گفتگو کردند.

🔹محمد کعب عمیر نماینده شوش و کرخه در مجلس شورای اسلامی در خصوص نشست با وزیر آموزش و پرورش گفت:با توجه به مهم بودن مسئله آموزش در این نشست بر پیگیری رفع مشکل کمبود نیروی آموزشی و تعیین تکلیف کارنامه سبزها،نیروی پیش دبستانی و ایثارگران تاکید شد.

🔹وی افزود:رفع کاستی ها و نیازمندیهای ادارات آموزش و پرورش در تمام زمینه ها به خصوص پروژه های عمرانی آموزشی دومین مطالبه از وزیر آموزش و پرورش بود.

🔹نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد:یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش نسبت به پیگیری خواسته‌ها و مطالبات مطرح شده توسط مدیران آموزش و پرورش شهرستان های شوش و کرخه قول مساعد دادند.

*📢صدای کرخه، صدای مردم و مسئولین👇:*
*📲 صدای کرخه واتساپ – کانال۵۳👇
https://chat.whatsapp.com/FHDHKopXqGw998cb48YiPx
*📲پیج جدید اینستاگرام صدای کرخه👇*
https://instagram.com/sedaye_karkheh
*📲کانال جدید تلگرام صدای کرخه👇*
https://t.me/joinchat/B7o6GqJlHLkzZjFk
*📲پیام رسان سروش ، ایتا و سایت👇*
http://splus.ir/sedayekarkhehs
https://eitaa.com/sedayekarkheh
http://sedaghatekarkhe.ir