*🔻با حضور محمد کعب عمیر در روستاهای محور چعب؛*

*🔺مشکلات و معضلات روستاهای دهستان محور چعب/ توسعه شبکه آبرسانی و برق رسانی روستاهای دهستان محور چعب طی هفته پیش رو بررسی شد*

🔹به گزارش صدای کرخه به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف شهرستانهای شوش و کرخه در مجلس شورای اسلامی؛محمد کعب عمیر نماینده مردم شریف شهرستانهای شوش و کرخه در مجلس شورای اسلامی بهمراه مسئولان ادارات شهرستان شوش به منظور بررسی مشکلات و معضلات روستاهای دهستان محور چعب در مسجد دهستان خلف مسلم حضور یافت.

کعب عمیر با بیان اینکه تا پایان امسال پنج روستای بخش مرکزی شوش از آب شرب سالم بهره مند می شوند افزود: عملیات آبرسانی و تامین آب پایدار روستاهای خلف مسلم، مجید عبدالله، احمد مولا، خشان وجوی مجید در دستور کار قرار گرفت و تا قبل از پایان سال مشکل آب شرب این روستاها برطرف می شود.

وی افزود: تامین آب ۳۸ روستای دیگر شهرستان شوش در دستور کار است که مراحل برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار در دست اقدام است همچنین عملیات اجرایی خط انتقال آب ۲۵ کیلومتری خماط تا خلف حیدر به زودی آغاز می شود.
🔹طی این‌ بازدید شورا ،دهیاران و مردم دهستان محور چعب از بی توجهی مسئولان انتقاد کردند.اهالی از مشکلاتی همچون کم عرض بودن جاده بین روستایی،آب شرب،برق،گاز و آنتن دهی تلفن همراه که نیازهای ابتدایی و اساسی هستند رنج می برند.

🔹محمد کعب عمیر نماینده مردم شریف شوش و کرخه با اشاره به اینکه هیچ مسئولی نباید در حل مشکلات و توسعه زیر ساخت های اساسی روستاییان کوتاهی کند گفت:راه مواصلاتی،برق،آب شرب و گاز نیازها اساسی و حق روستاییان می باشد که متاسفانه طی سالیان گذشته به این نیازها بی توجهی شده است.

🔹وی افزود:از تمام ظرفیت ها برای رسیدگی و رفع محرومیت های روستاها شهرستان شوش و کرخه استفاده خواهیم کرد.

🔹در این بازدید مسئولان مربوطه موظف به بررسی تخصصی مشکلات روستاهای محور چعب و رفع آنها طی هفته آتی شدند.

🔹توسعه شبکه برق رسانی و آبرسانی روستاهای محور چعب نیز طی روزهای آتی توسط کارشناسان ادارات آب و فاضلاب و برق بررسی و عملیاتی خواهد شد.

🔹مشکل کانال کشی و آب کشت محصولات کشاورزی کشاورزان محور چعب نیز با حضور مدیر ناحیه آب شمال خوزستان پای کانال های روباز کشاورزی محور چعب بررسی و اقدامات لازم جهت رفع آن اتخاذ شد.

*📢صدای کرخه، صدای مردم و مسئولین👇:*
*📲 صدای کرخه واتساپ – کانال۱۵👇
https://chat.whatsapp.com/JBcu8x6e7gN7SLpJmwPcbR
*📲پیج جدید اینستاگرام صدای کرخه👇*
https://instagram.com/sedaye_karkheh
*📲کانال جدید تلگرام صدای کرخه👇*
https://t.me/joinchat/B7o6GqJlHLkzZjFk
*📲پیام رسان سروش ، ایتا و سایت👇*
http://splus.ir/sedayekarkhehs
https://eitaa.com/sedayekarkheh
http://sedaghatekarkhe.ir